KONST / Litografier / Färglitografi 14577230
nr 1457 7230
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Lund och Luna. Signerad och numrerad 67/125, Färglitografi, bildmått: 54x76, yttermått inklusive ram: 71x91 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:27:15
28/3 18:09:49
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel